Lékárna U Pivovaru - Přerov Lékárna v Přerově na Komenského ulici 40, naproti Pivovaru

Akce

Zde můžete sledovat veškeré akční nabídky, mimořádné akce, plánované speciální akce a další důležité výhodné nabídky.

DEZINFEKCE PRO VÁS

Vážení zákazníci,
všichni prožíváme náročné období kvůli pandemii koronaviru.Určitě jste četli o různých doporučeních a radách, jak toto období zvládnout a jak chránit své zdraví. Mezi nejdůležitější ochranu určitě patří důsledná hygiena rukou, jejich pravidelné omývání a používání dezinfekčních prostředků. V současné době nedostatku dezinfekčních prostředků pro Vás máme nabídku dezinfekčního prostředku vyráběného v naší lékárně. Jedná se o vysoce účinnou dezinfekci na ruce, event. na předměty.

Věříme, že všichni tuto těžkou dobu zvládneme a že nás to posílí a posune ke šťastnějším a naplněnějším životům. Jsme s Vámi!

V současné době většinou lékaři ordinují po telefonické dohodě a zasílají pacientům e-recepty formou sms do mobilních telefonů. Pokud Vám to ulehčí situaci,stačí poslat 12místný kód receptu na náš mail /info@lekarnaprerov.cz/ a my Vaše léky vychystáme, v případě potřeby objednáme a dáme Vám vědět, odkdy budou k vyzvednutí.
Nebo můžete využít k rezervaci mobilní aplikaci Moje magistra.

NOVÁ SLUŽBA - aplikace MOJE MAGISTRA

Vážení zákazníci,nabízíme Vám novou službu pro Vaše pohodlí.Stáhněte si zdarma mobilní aplikaci Moje magistra a můžete si v naší lékárně rezervovat léky a e-recepty odkudkoliv, rychle a jednoduše. A léky budou čekat na Vás, ne Vy na ně. V rámci rezervace pro Vás máme některé přípravky v akčních cenách a navíc k 1. rezervaci dostanete vitamíny zdarma.Pokud si nebudete s rezervací vědět rady, rádi Vám poradíme a vše vysvětlíme.

VÝHODNÁ NABÍDKA PRO VAŠE ZDRAVÍ - KE STAŽENÍ ZDE

 

DALŠÍ NABÍDKA PRO VÁS

AKCE MICELÁRNÍ VODY BIODERMA 1+1 ZDARMA

 

AKCE KALHOTKY SILVER+

Dámské antibakteriální spodní prádlo proti mykózám obsahuje ionty stříbra, které ničí bakterie a brání růstu bakterií, plísní, hub, kvasinek a potlačují nepříjemné pachy.

Kalhotky jsou příjemné a pohodlné na nošení. Na výběr je celá řada střihů ve dvou barvách (černá, bílá).

Přijďte vyzkoušet jedny a určitě se vrátíte pro další!


Dlouhodobě v akci 3+1 zdarma.

Z naší nabídky vybíráme

  • ANTIKONCEPCE LEVNĚJI

    Pro zákazníky máme vždy něco navíc. V naší lékárně Vám nabízíme výběr hormonální antikoncepce pro ženy se slevou 12% z běžných prodejních cen.

  • VÝHODNÉ CENY

    Nabízíme slevu 10% na léky vázané na recept, které si zákazník v plné výši hradí sám.